Razpis za direktorja družbe STC Stari vrh d.o.o.

23.8.2024

Nadzorni svet družbe STC Stari vrh d.o.o., Sv. Lenart 51, 4227 Selca, razpisuje prosto delovno mesto direktorja (m/ž).

Kandidat, ki se bo prijavil na razpis mora izpolnjevati naslednje pogoje:
-    ima končano vsaj 6. stopnjo izobrazbe in najmanj pet let delovnih izkušenj,
-    ima organizacijske sposobnosti,
-    znanje vsaj enega tujega jezika,
-    vozniški izpit B kategorije,
-    je državljan Republike Slovenije.

Delovno razmerje bo s kandidatom sklenjeno za mandatno obdobje štirih let, z možnostjo ponovnega imenovanja, s polnim delovnim časom.

Prijava kandidata mora vsebovati:
1.    življenjepis,
2.    izjavo kandidata o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba   pridobljena,
3.    kratko predstavitev vizije razvoja in delovanja smučarskega centra Stari vrh za mandatno obdobje,
4.    referenčna potrdila glede izkazanih organizacijskih sposobnosti ter delovnih izkušenj.

Prijave s potrebnimi dokazili pošljite do dne 3. 9. 2024 na e-naslov: odv.pisk@siol.net.

Kandidati bodo o izidu razpisa obveščeni v zakonitem roku.

Delovno mesto je objavljeno tudi na portalu Zavoda Republike Slovenije za zaposlovanje, na spletni povezavi.

STC Stari vrh d.o.o.