07. maj 2019

Pregled koles v Poljanah

Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu vabi na brezplačen pregled koles, ki bo v torek, 14. maja 2019, od 12. do 17. ure na parkirišču pri Osnovni šoli Poljane (pri krožišču).

V primeru slabega vremena se dogodek prestavi. O novem terminu vas bomo obvestili preko Radia Sora ter spletne strani Občine Gorenja vas – Poljane.

Z izvedbo dogodka se Svet za preventivo in vzgojo v cestenm prometu pridružuje nacionalni preventivni akciji za večjo varnost kolesarjev, ki jo vodi Javna agencija RS za varnost prometa v sodelovanju s Policijo.

Namen akcije je na eni strani opozoriti kolesarje na upoštevanje cestno prometnih pravil in odgovorno vedenje v prometu ter povečati uporabo varnostne čelade ter na drugi strani tudi ostale udeležence v prometu opozoriti na povečano število kolesarjev na cesti.