20. december 2018

Skavti prinesli betlehemsko luč miru

Skavti so betlehemsko luč miru prinesli tudi na Občino Gorenja vas-Poljane, kjer jo je simbolično prevzel župan Milan Čadež, ki se jim je zahvalil za njihov trud in jim zaželel mirne praznike.

Luč miru iz Betlehema je vsakoletna mednarodna dobrodelna akcija, ki letos poteka pod geslom »Delimo plamen - zanetimo mir«. Plamen je v mojih rokah. Gori in me greje. Prepričala me je njegova toplota in privabila njegova svetloba. Zdaj imam priložnost, da ga širim naprej –  poiščem bližnjega, začutim njegovo stisko, se darujem zanj in mu pomagam.

(Skavti)