11. december 2018

Fotonatečaj "Poljanska dolina"

V priloženem koledarju za leto 2019 so objavljene izbrane fotografije s Fotonatečaja "Poljanska dolina", ki ga je razpisala Občina Gorenja vas - Poljane in se je zaključil 15. 11. 2018.

Vsem sodelujočim se iskreno zahvaljujemo.

V oktobru 2018 je Občina Gorenja vas – Poljane razpisala nagradni fotonatečaj z naslovom »Poljanska dolina«, ki je potekal do vključno 15. 11. 2018.

Komisija je izbrala 13 najboljših fotografij in jih objavila v občinskem koledarju za leto 2019. Vsi avtorji, ki so svoje fotografije poslali na nagradni natečaj, bodo nagrajeni z brezplačnim izvodom koledarja, avtorji objavljenih fotografij pa tudi s softshell jakno z napisom Poljanska dolina.

Avtorji nagrajenih fotografij so:
Mari Božnar
Andrej Peternel
Miha Prijatelj
Saša Prosen
Uroš Gantar
Jaka Čadež

Jure Ferlan
Jože Reven
Martin Kotar

Vsem avtorjem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in jim želimo še veliko prijetnih trenutkov ob fotografiranju ter vse dobro v prihajajočem letu.

Priloge

Ura za Zemljo: 30. marec, med 20:30 in 21:30

Iz WWF Slovenija pozivajo, da se jim pridružimo globalni akciji Ura za Zemljo.

Prvaijo, da se jim lahko pridružimo na način, da za eno uro vsi sodelujoči  po celem svetu ugasnimo luči  in sicer 30. marca 2019 med 20:30 in 21:30.

Blagostanje življenja na Zemlji je odvisno od tega, kako skrbimo za naš dom Zemljo. Skupaj z njo smo vsi eno. Kakor srbimo zanjo, tako bomo živeli.

» preberi več