22. oktober 2018

Nagradni fotonatečaj z naslovom »Poljanska dolina«

Občina Gorenja vas – Poljane razpisuje nagradni fotonatečaj z naslovom »Poljanska dolina«. Fotografije sprejemamo na elektronskem naslovu fotografije@obcina-gvp.si do vključno 15. novembra 2018.

Občina vsako leto izda koledar s slikami in kulturnim utripom iz domačih krajev, zato vas vabimo, da sodelujete v fotonatečaju za najboljšo fotografijo in se potegujte za nagrado – softshell jakno z napisom Poljanska dolina.

Na sprehodih, planinskih poteh ali ob obisku kakšnega od kulturnih spomenikov ljubitelji lepega iščejo razglede, mir, rekreacijo ali kulturni utrip kraja. Nekateri svoje zgodbe in utrinke zapišejo, drugi pa jih ujamejo v fotografijo.

Natečaj je namenjen zbiranju fotografij z utrinki Poljanske doline v vseh letnih časih, bodisi s prikazom njenih naravnih in kulturnih lepot ali pa običajev ter drugih zanimivosti domačih krajev.

Več o natečaju in pravilih sodelovanja pa najdete v prilogi.

Priloge

Koncert Orkestra Slovenske vojske

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v torek, 18. decembra, ob 19.30 uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosti večera bodo New swing quartet. Vstop je prost!

Vljudno vabljeni!