Občina Gorenja vas - Poljane

petek: 8.-10., 11.-13.

28. september 2018

Prizidava lekarne v Gorenji vasi

Gorenjske lekarne obveščajo, da bo pričetek gradbenih del za rekonstrukcijo in prizidavo lekarne Gorenja vas, v ponedeljek, 1.10.2018.

Žal je ta faza nujno povezana tudi z nekaterimi manj ugodnimi pojavi, kot so hrup, občasno moten dostop na to področje, večje število tovornih vozil na območju stavbe... Za vse te nevšečnosti se že v naprej opravičujejo in prosijo za razumevanje.

Razpis območne likovne razstave

Po nekaj letih premora bo OI Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti Škofja Loka ponovno organizirala srečanje ljubiteljskih likovnih ustvarjalcev.

Pregledna razstava bo v galeriji Sokolskega doma od 23. avgusta do 18. septembra 2019.

» preberi več