14. september 2018

OPTIMIZACIJA PROCESOV V PODJETJU– koristi in napotki za manjša podjetja

Razvojna agencija Sora

Razvojna agencija Sora vas v okviru projekta Spodbujanje podjetništva na Loškem vabi na delavnico z naslovom OPTIMIZACIJA PROCESOV V PODJETJU– koristi in napotki za manjša podjetja, ki bo potekala v sredo 24. oktobra 2018 (od 17.00 do 19.30 ure) v Veliki sejni sobi Upravne enote Škofja Loka, Poljanska cesta 2, Škofja Loka.

Optimizacija poslovnih procesov v podjetjih predstavlja pomemben element obstoja organizacij. Stalno izboljševanje poslovnih procesov ima za posledico zniževanja stroškov organizacije, skrajševanja časa  in izboljševanja kakovosti. Predstavlja pa tudi konkurenčno prednost in preživetje na trgu. Optimizacija poslovnega procesa prinaša poenostavitev dela, hkrati pa tudi razbremenitev in razdeljevanja nalog.

Več v vabilu, ki se nahaja v prilogi.

Priloge