01. avgust 2018

Redno vodenje po utrdbi na Golem vrhu

Si si že ogledal utrdbo Rupnikove linije na Golem vrhu in spoznal njeno zgodovino?

Vsako prvo soboto v mesecu ob 10. uri je organizirano vodenje po utrdbi. Predhodne prijave niso potrebne. Zaželene so čelne svetilke ter primerna obleka in obutev. Cena vodenja je 5 €/osebo oz. po veljavnem ceniku.

Vabljeni torej v soboto, 4. avgusta 2018, ob 10. uri pred utrdbo na Goli vrh ali kadarkoli po vnaprej dogovorjenem terminu.

Dvorec Visoko - zaprtje

Lepo in toplo vreme se počasi končuje in v Poljansko dolino, deželo pod Blegošem je že prišla jesen, ki prinaša tudi hladnejše in krajše dneve.

Zato Občina Gorenja vas – Poljane in Zavod Poljanska dolina obveščata, da se je letošnja sezona rednih ogledov muzejskih zbirk v Tavčarjevem dvorcu na Visokem zaključila.

» preberi več