19. julij 2018

Popolna zapora lokalne ceste Sovodenj - Javorjev Dol

Občina Gorenja vas – Poljane obvešča vse uporabnike lokalne ceste Sovodenj – Javorjev Dol, da bo zaradi sanacije plazu nad cesto na 100 m odseku ceste pri naselju Koprivnik, od 19.7. popolna zapora ceste za vsa vozila. Zapora bo med 7 in 12 ter med 13 in 19 uro in bo trajala predvidoma 14 dni. Obvoz poteka preko Nove Oselice, Cerkljanskega vrha in Otaleža. Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.

Dvorec Visoko - zaprtje

Lepo in toplo vreme se počasi končuje in v Poljansko dolino, deželo pod Blegošem je že prišla jesen, ki prinaša tudi hladnejše in krajše dneve.

Zato Občina Gorenja vas – Poljane in Zavod Poljanska dolina obveščata, da se je letošnja sezona rednih ogledov muzejskih zbirk v Tavčarjevem dvorcu na Visokem zaključila.

» preberi več