14. junij 2018

Motena oskrba vode na delu naselja Dolenja Dobrava, Gorenja Dobrava in Todraž

Upravljavec javnega vodovoda Hotavlje – Gorenja vas - Todraž, Občina Gorenja vas – Poljane, obvešča vse uporabnike vode, ki se oskrbujejo z vodo iz omenjenega vodovoda, da bo v petek, 15.  junija 2018 med 7.30 in 12.00 uro, motena oskrba vode, občasno tudi popolna zapora na delu naselja Dolenja Dobrava, Gorenja Dobrava in Todraž, zaradi vzdrževalnih del na omenjenem vodovodu.

Prosimo za strpnost in razumevanje.

Dvorec Visoko - zaprtje

Lepo in toplo vreme se počasi končuje in v Poljansko dolino, deželo pod Blegošem je že prišla jesen, ki prinaša tudi hladnejše in krajše dneve.

Zato Občina Gorenja vas – Poljane in Zavod Poljanska dolina obveščata, da se je letošnja sezona rednih ogledov muzejskih zbirk v Tavčarjevem dvorcu na Visokem zaključila.

» preberi več