11. junij 2018

Festival družin pri Tavčarjevem dvorcu na Visokem

Pridružite se nam na Festivalu družin na nasmejanem družinskem vikendu, ki bo trajal od petka, 15. junija do nedelje 17. junija, od 10.00 do 19.00 pred Tavčarjevim dvorcem na Visokem v Poljanski dolini.

Dogodek poteka tri dni, celoten program pa je oblikovan tako, da se lahko vključi cela družina (ne le otroci). Dogajanje poteka v naravi – izbirali boste lahko med športnimi in ustvarjalnimi aktivnostmi, se udeležili delavnic in predavanj, se učili novih spretnosti … ali pa le klepetali (s starimi ali novimi) znanci in uživali v pristnem druženju.

Več informacij: http://www.festival-druzin.si