15. maj 2018

Dan prijateljstva pri Tavčarjevem dvorcu na Visokem

Škratek Prijateljček bo v nedeljo, 20. maja, ponovno obiskal idilično okolje Tavčarjevega dvorca na Visokem.

Na otroški festival Dan prijateljstva bo pripeljal več kot 30 pravljičnih junakov, ki bodo pričarali devet pravljičnih kotičkov: Indijansko vas, Gusarski zaliv, Škratkova dolina, Dežela čebelice Maje, Pikino deželo, Zanimive poklice, Rokodelsko vas, Zdravo z naravo in Pravljični oder.

Pridružite se nam na nasmejanem družinskem dnevu v nedeljo, 20. maja, od 10.00 - 18.00 pred Tavčarjevim dvorcem na Visokem v Poljanski dolini!

Zapora javne poti Suša - Jelovica

Zaradi asfaltiranja javne poti Suša - Jelovica je danes 9.7. in jutri 10.7.2018 popolna zapora za ves promet. Asfaltira se odsek na koncu občinske poti, kjer se prične gozdna cesta.

Obvoz za Črni Kal poteka skozi Sušo, Dolenjo Žetino in Gorenjo Žetino.

Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.