16. april 2018

Vabilo na odprtje občinske pohodne poti

V soboto, 21. aprila 2018, ob 8. uri vas vabimo na odprtje pohodne sezone občinskega pohodnega kroga.

Zberemo se na trgu Ivana Regna v Gorenji vasi, od koder se bomo skupaj odpravili na organiziran pohod.

Korak nas bo peljal po tematski poti Rupnikove linije, do Hrastovega griča in koče na Javorču ter nazaj v Gorenjo vas. V koči na Javorču se bomo okrepčali s flancatom in čajem. Priporočamo, da imate primerno pohodno obleko in obutev ter malico iz nahrbtnika.

Po končanem pohodu pa vas z veseljem povabimo še na Salamiado na Visokem ali na kosilo v gostilno Jager.

Vljudno vabljeni!

Priloge

Koncert Orkestra Slovenske vojske

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v torek, 18. decembra, ob 19.30 uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosti večera bodo New swing quartet. Vstop je prost!

Vljudno vabljeni!