16. april 2018

Vabilo na odprtje občinske pohodne poti

V soboto, 21. aprila 2018, ob 8. uri vas vabimo na odprtje pohodne sezone občinskega pohodnega kroga.

Zberemo se na trgu Ivana Regna v Gorenji vasi, od koder se bomo skupaj odpravili na organiziran pohod.

Korak nas bo peljal po tematski poti Rupnikove linije, do Hrastovega griča in koče na Javorču ter nazaj v Gorenjo vas. V koči na Javorču se bomo okrepčali s flancatom in čajem. Priporočamo, da imate primerno pohodno obleko in obutev ter malico iz nahrbtnika.

Po končanem pohodu pa vas z veseljem povabimo še na Salamiado na Visokem ali na kosilo v gostilno Jager.

Vljudno vabljeni!

Priloge

Zapora javne poti Suša - Jelovica

Zaradi asfaltiranja javne poti Suša - Jelovica je danes 9.7. in jutri 10.7.2018 popolna zapora za ves promet. Asfaltira se odsek na koncu občinske poti, kjer se prične gozdna cesta.

Obvoz za Črni Kal poteka skozi Sušo, Dolenjo Žetino in Gorenjo Žetino.

Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.