11. april 2018

Pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za lekarno Gorenja vas

V teh dneh je postalo pravnomočno gradbeno dovoljenje za ureditev nove lekarne v Zdravstvenem domu Gorenja vas. Povsem nova, sodobno urejena lekarna bo na novo urejena v pritličju gorenjevaškega zdravstvenega doma s samostojnim novim vhodom iz novega parkirišča pred zdravstvenim domom.
Vsa potrebna sredstva za realizacijo investicije v višini 492.700 eur (rekonstrukcija in oprema) je v svojem letnem poslovnem in finančnem načrtu za leto 2018 zagotovil Javni zavod Gorenjske lekarne, katerega soustanoviteljica je tudi Občina Gorenja vas – Poljane. S tem bo lokalna skupnost pridobila najsodobneje opremljeno novo lekarno, z optimalnimi pogoji za lekarniško delo, ki se bo začela urejati v drugem delu leta 2018.

Neuradni rezultati rednih lokalnih volitev 2018

Na dan glasovanja, 18. novembra 2018, bodo na spletni strani LOKALNE VOLITVE 2018, objavljeni neuradni rezulati rednih lokalnih volitev 2018.

Prvi delni izidi glasovanja bodo znani po 19.30 uri.

Prvi podatki o volilni udeležbi bodo znani po 12. uri, glede na stanje na voliščih ob 11. uri.
    Drugi podatki o volilni udeležbi bodo znani po 17. uri, glede na stanje na voliščih ob 16. uri.