21. marec 2018

Prekuhavanje vode iz javnega vodovoda Trebija - Gorenja vas - Todraž ni več potrebno

Občina Gorenja vas-Poljane obvešča vse uporabnike vode, ki se oskrbujejo z vodo iz javnega vodovoda Trebija – Gorenja vas - Todraž, da prekuhavanje vode pred zaužitjem ni več potrebno.

Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano nas je obvestil, da so preiskave končane, odvzeti vzorci v torek, 20. marca  2018 so skladni s Pravilnikom o pitni vodi.

O preklicu ukrepa prekuhavanja pitne vode obveščamo preko radia Sora, spletne strani občine Gorenja vas – Poljane in nenaslovljene tiskovine preko Pošte.

Hvala za razumevanje v času izvajanja ukrepov.

Priloge