16. marec 2018

Otvoritev razstave Silvestra Bajc: Čipka v mozaiku

Zavod Poljanska dolina in Šubičeva hiša v sodelovanju z Silvestrom Bajc v torek, 20. 3. 2018, ob 18.00 uri na ogled postavila razstavo čipk v mozaiku.

Odprtje bodo popestrili s kulturnim programom, razstava pa bo obiskovalcem na ogled vse do sredine maja.

Mozaik le redko najde prostor v razstavnih prostorih, zato so dela Silvestra Bajc iz Idrije dobrodošel prispevek k raznolikosti umetniškega ustvarjanja. Še posebej, če je v dela zajeta čipka. Raznolikost čipk, usklajenost barvne izbire, dopadljivo pritegnejo gledalčevo pozornost.

Vljudno vabljeni v galerijo Šubičeve hiše!

Priloge

Zapora javne poti Suša - Jelovica

Zaradi asfaltiranja javne poti Suša - Jelovica je danes 9.7. in jutri 10.7.2018 popolna zapora za ves promet. Asfaltira se odsek na koncu občinske poti, kjer se prične gozdna cesta.

Obvoz za Črni Kal poteka skozi Sušo, Dolenjo Žetino in Gorenjo Žetino.

Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.