16. marec 2018

Otvoritev razstave Silvestra Bajc: Čipka v mozaiku

Zavod Poljanska dolina in Šubičeva hiša v sodelovanju z Silvestrom Bajc v torek, 20. 3. 2018, ob 18.00 uri na ogled postavila razstavo čipk v mozaiku.

Odprtje bodo popestrili s kulturnim programom, razstava pa bo obiskovalcem na ogled vse do sredine maja.

Mozaik le redko najde prostor v razstavnih prostorih, zato so dela Silvestra Bajc iz Idrije dobrodošel prispevek k raznolikosti umetniškega ustvarjanja. Še posebej, če je v dela zajeta čipka. Raznolikost čipk, usklajenost barvne izbire, dopadljivo pritegnejo gledalčevo pozornost.

Vljudno vabljeni v galerijo Šubičeve hiše!

Priloge

Neuradni rezultati rednih lokalnih volitev 2018

Na dan glasovanja, 18. novembra 2018, bodo na spletni strani LOKALNE VOLITVE 2018, objavljeni neuradni rezulati rednih lokalnih volitev 2018.

Prvi delni izidi glasovanja bodo znani po 19.30 uri.

Prvi podatki o volilni udeležbi bodo znani po 12. uri, glede na stanje na voliščih ob 11. uri.
    Drugi podatki o volilni udeležbi bodo znani po 17. uri, glede na stanje na voliščih ob 16. uri.