22. februar 2018

Vabilo na odprtje razstave: “Kjer domujejo zgodbe”

Vljudno vabljeni na odprtje razstave »Kjer domujejo zgodbe: povezovanje kulturnih centrov in doživetij na Škofjeloškem«, ki bo v torek, 6. marca, ob 18. uri v Rokodelskem centru DUO Škofja Loka.

Razstava zaokroža petnajst mesečni povezovalni projekt kulturnih centrov in muzejev na Škofjeloškem. Skozi bogastvo zgodb, ki pripovedujejo o ustvarjalnosti ljudi na Škofjeloškem, so se ti centri in muzeji povezali ter obogatili ponudbo kulturnih doživetij.

S prepoznavno grafično podobo nagovarjajo tako domače kot tuje goste in jih vzpodbujajo, da se ob obisku Škofjeloškega tudi sami prepustijo svoji ustvarjalnosti. Vrata odpirajo Muzej Žiri, Šubičeva hiša, Loški muzej Škofja Loka, Muzej Železniki in Rokodelski center DUO Škofja Loka, ki zaokrožajo skupni zemljevid kulturnih doživetij na Škofjeloškem. Vabimo vas, da zgodbe doživite z nami!

Razstava je na ogled do 7. aprila 2018.

Priloge