12. januar 2018

Vabilo na delavnico Kulturna doživetja Škofjeloškega

Občina Gorenja vas – Poljane vas v  sodelovanju s projektnimi partnerji vabi na razvojno-kulturno-turistično delavnico KULTURNA DOŽIVETJA ŠKOFJELOŠKEGA, ki bo potekala v sredo, 17. januarja, ob 17. uri v Lokomotivi (Mestni trg 38, Škofja Loka).

V interaktivnem delu delavnice boste med drugim oblikovali povezano ponudbo kulturno-turističnih doživetij in iskali rešitve za skupno trženje.

Delavnico bosta vodili Neja Petek in Petra Goneli iz Agencije za razvoj in komunikacije v turizmu Nea Culpa, ki je kot vodilna agencija v Sloveniji za razvoj turističnih vsebin, znamk in produktov specializirana za kulturni turizem.

Veselimo se srečanja z vami!

Priloge

Zapora javne poti Suša - Jelovica

Zaradi asfaltiranja javne poti Suša - Jelovica je danes 9.7. in jutri 10.7.2018 popolna zapora za ves promet. Asfaltira se odsek na koncu občinske poti, kjer se prične gozdna cesta.

Obvoz za Črni Kal poteka skozi Sušo, Dolenjo Žetino in Gorenjo Žetino.

Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.