04. oktober 2017

Zbiranje podpisov volivcev za podporo zahtevi za razpis zakonodajnega referenduma o Zakonu o spremembah in dopolnitvah Zakona o zdravstveni dejavnosti

Upravna enota Škofja Loka obvešča volivce, da od torka, 3. 10. 2017,  do vključno ponedeljka, 6. 11. 2017, poteka oddaja podpor zahtevi za razpis zakonodajnega referenduma o Zakonu o spremembah in dopolnitvah Zakona o zdravstveni dejavnosti (ZZdej-K).

Podpore je mogoče oddati osebno na sedežu Upravne enote Škofja Loka, v pritličju Oddelka za upravne notranje zadeve ves poslovni čas, in sicer:

- ob ponedeljkih, torkih in četrtkih med 7.30 in 15. uro
- ob sredah med 7. in 17. uro
- ob petkih med 7.30. in 13. uro.

Prav tako je mogoče oddati podporo na krajevnih uradih, in sicer v času uradnih ur.

Podporo lahko volivci oddajo tudi v času uradnih ur Krajevnega urada Gorenja vas, to je:

- ob torkih med 8. in 15.30 uro.

Priloge

Preventivno prekuhavanje vode iz javnega vodovoda Trebija - Gorenja vas - Todraž

Občina Gorenja vas-Poljane obvešča vse uporabnike vode, ki se oskrbujejo z vodo iz javnega vodovoda Trebija – Gorenja vas - Todraž, da je zaradi izpada elektrike in zaznavne motnosti vode, priporočamo preventivno prekuhavanje pred zaužitjem do preklica.

Potem, ko voda zavre, običajno zadostuje, da burno vre še eno minuto, tri minute pa povsem zadošča. Izvajamo vse potrebne ukrepe, Nacionalni laboratorij za zdravje okolje in hrano bo takoj odvzel vzorce za laboratorijske preiskave. O preklicu ukrepa preventivnega prekuhavanja pitne vode pred zaužitjem vas bomo obvestili.

Hvala za razumevanje !