19. september 2017

Otvoritev razstave v Šubičevi hiši v Poljanah

Občina Gorenja vas – Poljane, Zavod za turizem in kulturo Poljanska dolina in Šubičeva hiša so v sodelovanju z Varstveno delovnim centrom Kranj v torek, 12. septembra 2017 na ogled postavili razstavo izdelkov, ki nastajajo izpod prstov njihovih varovancev.

Z izdelki se predstavlja vsaka enota Varstveno delovnega centra Kranj zato vas vljudno vabimo, da se nam pridružite na odprtju razstave, ki bo v torek, 26. septembra 2017 ob 18.00 uri v galeriji Šubičeve hiše. Odprtje bomo popestrili s kulturnim programom, razstava pa bo obiskovalcem na ogled vse do sredine oktobra.

Vljudno vabljeni v galerijo Šubičeve hiše!

Priloge

Preventivno prekuhavanje vode iz javnega vodovoda Trebija - Gorenja vas - Todraž

Občina Gorenja vas-Poljane obvešča vse uporabnike vode, ki se oskrbujejo z vodo iz javnega vodovoda Trebija – Gorenja vas - Todraž, da je zaradi izpada elektrike in zaznavne motnosti vode, priporočamo preventivno prekuhavanje pred zaužitjem do preklica.

Potem, ko voda zavre, običajno zadostuje, da burno vre še eno minuto, tri minute pa povsem zadošča. Izvajamo vse potrebne ukrepe, Nacionalni laboratorij za zdravje okolje in hrano bo takoj odvzel vzorce za laboratorijske preiskave. O preklicu ukrepa preventivnega prekuhavanja pitne vode pred zaužitjem vas bomo obvestili.

Hvala za razumevanje !