07. julij 2017

Motnje pri dobavi pitne vode v Gorenji vasi

Občina Gorenja vas-Poljane obvešča uporabnike storitev, ki se oskrbujejo s pitno vodo iz javnega vodovoda v Gorenji vasi, da je dobava vode zaradi okvare motena. Okvara bo odpravljena predvidoma danes do 13 ure oz v najkrajšem možnem času. Izvedeno bo tudi spiranje omrežja. Po odpravi okvare priporočamo, da izvedete spiranje hišnega omrežja.

V primeru nejasnost smo vam na voljo na tel št. 051 328 488 ali 031 615 714.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

KONCERT ORKESTRA SLOVENSKE VOJSKE

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v petek, 24. novembra, ob 19. uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosto večera bo tenorist Janez Lotrič. Vstop je prost!

» preberi več