04. julij 2017

Gradnja tenis igrišča na Visokem se je pričela

Gradnja tenis igrišča na travi po vzoru Tavčarjevega igrišča se je pričela. Dela potekajo v skladu z zahtevami Zavoda za varstvo kulturne dediščine.
Odprtje tenis igrišča na travi je predvideno v soboto, 26. avgusta, ob 9. uri in sovpada s praznovanjem ob 120-letnici Tavčarjevega teniškega igrišča in 30-letnici TK Gorenja vas. Od 10. ure dalje bo potekal celodnevni teniški turnir dvojic v belem z lesenimi loparji.
Že sedaj lepo vabljeni!

KONCERT ORKESTRA SLOVENSKE VOJSKE

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v petek, 24. novembra, ob 19. uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosto večera bo tenorist Janez Lotrič. Vstop je prost!

» preberi več