28. avgust 2017

Objavljen je Javni razpis za zbiranje predlogov kandidatov za podelitev priznanj občine za leto 2017.

Pobudniki za podelitev priznanj Občine Gorenja vas – Poljane so lahko občina, občani, politične stranke, vaške skupnosti, krajevne skupnosti, podjetja, društva ter druge organizacije in skupnosti s sedežem v Občini Gorenja vas - Poljane.

Za pravočasno predložene se bodo šteli tisti predlogi kandidatov za podelitev priznanj Občine Gorenja vas - Poljane, ki bodo prispeli do srede, 6. septembra 2017, na naslov: Občina Gorenja vas - Poljane, Poljanska cesta 87, 4224 Gorenja vas.

KONCERT ORKESTRA SLOVENSKE VOJSKE

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v petek, 24. novembra, ob 19. uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosto večera bo tenorist Janez Lotrič. Vstop je prost!

» preberi več