31. maj 2017

Javna razgrnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta za območje POL 13 – širitev Dobenske Amerike

Na sedežu občine Gorenja vas – Poljane do vključno 28. 6. 2017 poteka javna razgrnitev dopolnjenega osnutka Odloka o občinskem podrobnem prostorskem načrtu za enoto urejanja POL-13, ki obsega širitev stanovanjskega zaselka Dobenska Amerika, ki se nanaša na gradnjo desetih stanovanjskih hiš na robu sedanjega zaselka v smeri proti Dobju.

V času javne razgrnitve bo organizirana tudi javna obravnava, ki bo v sredo, 21. junija 2017, ob 16.30 uri na sedežu Občine Gorenja vas – Poljane, Poljanska cesta 87, Gorenja vas.

Priloge

Praznovanje ob 100-letnici povesti Cvetje v jeseni

V letošnjem letu mineva sto let, odkar je Tavčarjeva povest Cvetje v jeseni v nadaljevanjih začela izhajati v podlistku Ljubljanskega zvona. Občina Gorenja vas - Poljane in Loški muzej Škofja Loka bomo to častitljivo obletnico obeležili s serijo dogodkov na Visoški domačiji v Poljanski dolini, ki bodo potekali od 24. do 28. avgusta 2017. Več o posameznih dogodkih si lahko preberete v priloženem vabilu.