19. april 2017

Sandra Možina na sprejmu pri županu Milanu Čadežu

Sandra Možina iz Laz pri  Leskovici, udeleženka Zimske svetovne specialne olimpijade, ki je letos potekala v Schladmingu.

Od 18. do 24. marca so potekale Zimske svetovne igre specialne olimpijade. Udeleženih je bilo 2.700 športnikov iz 107 držav, med njimi tudi 18 slovenskih predstavnikov, ki so se predstavili v različnih športih.

Sandra Možina je dosegla odličen rezultat, saj je prejela bronasto medaljo v alpskem smučanju. Njena kariera traja že deset let in ves čas dosega vrhunske rezltate na velikih tekmovanjih doma in po svetu.

Za trud in dosežene rezultate iskrene čestitke!

Občina Gorenja vas - Poljane

Župan

Milan Čadež

OBČINA PREJELA 96 POBUD ZA SPREMEMBO OBČINSKEGA PROSTORSKEGA NAČRTA

Občina Gorenja vas - Poljane obvešča vse občane, da je v zaključenem zbiranju pobud za spremembo občinskega prostorskega načrta na občino prejela 96 pobud.

V naslednjih dneh bodo predstavniki LOCUSA d.o.o. opravili terenski ogled lokacij zbranih pobud za spremembo namenske rabe.