19. april 2017

Odprtje pohodne sezone

Vabljeni na odprtje pohodne sezone, ki bo v soboto, 22. aprila, ob 9. uri pred Gostilno na Vidmu. Prehodili bomo pot Poljane-Kovčk-Vinharje-Kremenk-Pasja Ravan-Bukov Vrh-Kucelj, zaključili pa na Salamijadi na Visokem. Hoje bo za približno 5 ur.
Vljudno vabljeni!

OBČINA PREJELA 96 POBUD ZA SPREMEMBO OBČINSKEGA PROSTORSKEGA NAČRTA

Občina Gorenja vas - Poljane obvešča vse občane, da je v zaključenem zbiranju pobud za spremembo občinskega prostorskega načrta na občino prejela 96 pobud.

V naslednjih dneh bodo predstavniki LOCUSA d.o.o. opravili terenski ogled lokacij zbranih pobud za spremembo namenske rabe.