18. april 2017

Uspešna smučarka Rebeka Oblak

Danes je bila na sprejemu pri županu Milanu Čadežu, smučarka Rebeka Oblak, ki je v letošnji sezoni dosegla izjeme uspehe.

Na državnih tekmovanjih je dosegala odlične rezultate in se redno uvrščala na sam vrh. Postala je državna prvakinja v veleslalomu, državna podprvakinja v slalomu, v superveleslalomu in alpski disciplini.

Na tekmi Pokal Loka je dosegla 3. mesto v veleslalomu in 3. mesto v slalomu.

Čestitke za izjemne dosežke!

Občina Gorenja vas - Poljane

Župan

Milan Čadež

Košnja ob občinskih cestah

Danes se je pričela strojna košnja ob občinskih cestah. Izvajalec del je MJD Janez Mezeg s.p.. Košnja se vsako leto izvede na približno 200 km občinskih cest. Upoštevajo se predlogi krajevnih skupnostih, ki so bili posredovani do 18.07.2017. Košnja, ki se izvaja enkrat letno traja predvidoma 4 tedne. Občane naprošamo, da bodo pozorni na stroj, ki izvaja košnjo, in prilagodijo svojo hitrost na način, da lahko počasi obvozijo stroj.