02. marec 2017

Vabilo na srečanje z naslovom: Koliko vogalov podpiramo ženske v družinskih podjetjih

Razvojna agencija Sora

V okviru programa Ženskega podjetništva Vas pred Dnevom žena vljudno vabimo na srečanje z naslovom: „Koliko vogalov podpiramo ženske v družinskih podjetjih?«, ki bo potekalo v torek, 7. marca 2017, od 17.00 – 19.30 ure, v prostorih Coworking centra Lokomotiva, Mestni trg 38, Škofja Loka.

Več o srečanju si preberite v prilogi ali na Fecbooku “Razvojna agencija Sora – podjetništvo”.

Priloge

OBČINA PREJELA 96 POBUD ZA SPREMEMBO OBČINSKEGA PROSTORSKEGA NAČRTA

Občina Gorenja vas - Poljane obvešča vse občane, da je v zaključenem zbiranju pobud za spremembo občinskega prostorskega načrta na občino prejela 96 pobud.

V naslednjih dneh bodo predstavniki LOCUSA d.o.o. opravili terenski ogled lokacij zbranih pobud za spremembo namenske rabe.