Domov  |  Prijava  |  Registracija

Občina
Gorenja vas - Poljane


Poljanska cesta 87
4224 Gorenja vas

Telefon: 04 518 31 00  
Fax: 04 518 31 01
E-pošta: info@obcina-gvp.si

Uradne ure:
ponedeljek: 8-12 h
sreda: 8-12 h in 14-17 h
petek: 8-12 h

travesti travesti renkli fotokopi makinası fotokopi makinası servisi ankara ankara temizlik şirketleri travesti
Občina Medobčinski inšpektorat in redarstvo Projekti občine Krajevne skupnosti Komunala in GJS Urejanje prostora Gospodarstvo Kmetijstvo Turizem Izobraževanje Kultura Šport Socialno varstvo Zdravstveno varstvo Požarno varstvo Prireditve Povezave Varnost in zasebnost Sokolski dom Lokalne volitve 2018
Seje občinskega sveta

Uporabno

Vložene kandidature

Podatek o vloženih kandidaturah oziroma kandidatnih listah je informacija javnega značaja, zato občinska volilna komisija javno objavlja seznam vloženih kandidatur, ki se dnevno osvežuje.
Kandidatur oziroma kandidatnih list, objavljenih v nadaljevanju, občinska volilna komisija še ni potrdila.


Seznam vloženih kandidatur za volitve župana


Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: KONFERENCA OO SLOVENSKE DEMOKRATSKE STRANKE - SDS GORENJA VAS - POLJANE
kandidat: Milan Čadež


Seznam vloženih kandidatur za volitve članov občinskega sveta

Datum vložitve kandidature: 15. 10. 2018
Predlagatelj: NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1. volilna enota - kandidati: Janez Hrovat, Maja Božnar Orel, Stanislav Mrak, Marjeta Pisk
2. volilna enota - kandidati: Primož Kokalj, Marija Jereb, Boris Bervar, Marija Pintar, Klemen Mezeg
3. volilna enota - kandidati: Mirjana Možina, Stanislav Bizovičar, Nives Kržišnik, Marko Ušeničnik

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: KONVENCIJA OBMOČNE ORGANIZACIJE SOCIALNIH DEMOKRATOV ŠKOFJA LOKA
1. volilna enota - kandidat: Janez Dolinar
2. volilna enota - kandidat: Miran Meglič
3. volilna enota - kandidat: Jurij Krvina

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: KONFERENCA OO SLOVENSKE DEMOKRATSKE STRANKE - SDS GORENJA VAS - POLJANE
1. volilna enota - kandidati: Anton Debeljak, Irena Tavčar, Ciril Alič, Marija Pisk, Janez Klemenčič, Martina Košir
2. volilna enota - kandidati: Stanko Bajt, Marija Guzelj, Branko Košir, Marija Knafelj, Damjan Košir
3. volilna enota - kandidati: Milan Čadež, Marija Prosen, Žan Mahnič, Dušan Podobnik, Jana Rojc, Antonija Oblak

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: OO DeSUS GORENJA VAS
1. volilna enota - kandidatka: Milena Magdalena Kejžar
2. volilna enota - kandidati: Roman Kokalj, Cvetka Kumer, Bojan Šifrar
3. volilna enota - kandidata: Franci Fortuna, Albina Čerimović

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: VOLILNI ZBOR ČLANSTVA OO SLS GORENJA VAS - POLJANE
1. volilna enota - kandidati: Peter Peternel, Beti Bogataj, Jože Čadež, Dorica Peternel, Marjan Možina
2. volilna enota - kandidati: Zvonko Dolinar, Tina Demšar, Valentin Frelih, Danica Likar, Marijan Štremfelj
3. volilna enota - kandidati: Dušan Pintar, Marija Mlinar, Vladimir Kavčič, Maja Kavčič, Janez Martinčič

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: BARBARA RADIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
1. volilna enota - kandidata: Uroš Čadež, Dunja Škofic
2. volilna enota - kandidati: Polona Mlinar Biček, Branko Prelog, Tina Krek
3. volilna enota - kandidati: Barbara Radič, Martin Oblak, Eva Škrlec, Matic Radič, Darja Krek


Seznam vloženih kandidatur za volitve članov svetov krajevnih skupnosti

Datum vložitve kandidature: 15. 10. 2018
Predlagatelj: NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
KRAJEVNA SKUPNOST LUČINE

1. volilna enota - kandidata: Blaž Dolinar, Irena Jereb
2. volilna enota - kandidata: Janez Košir, Marija Skopec
3. volilna enota - kandidata: Stanislav Bizovičar, Karolina Martinčič
4. volilna enota - kandidata: Viljem Potočnik, Jožefa Maček

Datum vložitve kandidature: 15. 10. 2018
Predlagatelj: NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
KRAJEVNA SKUPNOST GORENJA VAS

2. volilna enota - kandidata: Mirjana Možina, Luka Kržišnik
5. volilna enota - kandidat: Klemen Mezeg

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
KRAJEVNA SKUPNOST GORENJA VAS

1. volilna enota - kandidata: Dušan Podobnik, Antonija Oblak
2. volilna enota - kandidati: Marija Prosen, Vincenc Kavčič, Jana Rojc
3. volilna enota - kandidat: Ladislav Klemenčič
4. volilna enota - kandidatka: Marija Knafelj
5. volilna enota - kandidat: Damjan Košir

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
KRAJEVNA SKUPNOST POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO

1. volilna enota - kandidati: Franc Dolenec, Martina Košir, Janez Klemenčič
2. volilna enota - kandidati: Anton Debeljak, Marija Pisk, Jakob Stanonik
3. volilna enota - kandidata: Matej Šink, Frančiška Dolenec
4. volilna enota - kandidata: Jakob Petrovčič, Mateja Primožič

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
KRAJEVNA SKUPNOST JAVORJE

1. volilna enota - kandidati: Ciril Alič, Irena Tavčar, Emil Alič
2. volilna enota - kandidata: Marjeta Kokelj, Franc Dolenc
3. volilna enota - kandidat: Tomaž Šink

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
KRAJEVNA SKUPNOST TREBIJA

1. volilna enota - kandidat: Matjaž Šifrar
2. volilna enota - kandidatka: Karla Šturm
4. volilna enota - kandidata: Miha Mrak, Lucija Klemenčič
5. volilna enota - kandidat: Boris Žnidarčič

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
KRAJEVNA SKUPNOST LUČINE

1. volilna enota - kandidat: Tadej Kavčič
2. volilna enota - kandidat: Silvan Huber

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: NEVENKA TELBAN IN SKUPINA VOLIVCEV
KRAJEVNA SKUPNOST SOVODENJ

1. volilna enota - kandidati: Metod Ambrožič, Martina More, Tomo Peternelj
2. volilna enota - kandidati: Tina Peternelj Mravlje, Stanko Bajt, Metka Šturm
3. volilna enota - kandidata: Helena Živkovič, Jože Šifrar
4. volilna enota - kandidati: Gabrijel Podobnik, Nataša Jezeršek, David Treven

Datum vložitve kandidature: 17. 10. 2018
Predlagatelj: MARKO BAJT IN SKUPINA VOLIVCEV
KRAJEVNA SKUPNOST SOVODENJ

2. volilna enota - kandidata: Ana Marija Jereb Bervar, Martin Kumer

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: VOLILNI ZBOR ČLANSTVA OO SLS GORENJA VAS - POLJANE
KRAJEVNA SKUPNOST GORENJA VAS

1. volilna enota - kandidat: Vladimir Kavčič
2. volilna enota - kandidat: Stanislav Homec
3. volilna enota - kandidatka: Marija Mlinar
4. volilna enota - kandidat: Marijan Štremfelj

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: VOLILNI ZBOR ČLANSTVA OO SLS GORENJA VAS - POLJANE
KRAJEVNA SKUPNOST POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO

2. volilna enota - kandidat: Igor Bogataj

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: VOLILNI ZBOR ČLANSTVA OO SLS GORENJA VAS - POLJANE
KRAJEVNA SKUPNOST SOVODENJ

2. volilna enota - kandidat: Zvonko Dolinar

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: VOLILNI ZBOR ČLANSTVA OO SLS GORENJA VAS - POLJANE
KRAJEVNA SKUPNOST JAVORJE

1. volilna enota - kandidat: Marjan Možina
2. volilna enota - kandidat: Matevž Demšar
3. volilna enota - kandidat: Peter Peternel

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: VOLILNI ZBOR ČLANSTVA OO SLS GORENJA VAS - POLJANE
KRAJEVNA SKUPNOST LUČINE

2. volilna enota - kandidat: Janez Martinčič

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: VOLILNI ZBOR ČLANSTVA OO SLS GORENJA VAS - POLJANE
KRAJEVNA SKUPNOST TREBIJA

2. volilna enota - kandidat: Valentin Frelih

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: ALEŠ ŠUBIC IN SKUPINA VOLIVCEV
KRAJEVNA SKUPNOST POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO

1. volilna enota - kandidat: Aleš Šubic

Datum vložitve kandidature: 18. 10. 2018
Predlagatelj: RUDOLF KOKELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
KRAJEVNA SKUPNOST TREBIJA

1. volilna enota - kandidata: Roman Kokalj, Irma Oblak
3. volilna enota - kandidata: Tomaž Jereb, Irena Bogataj

Aktualno

Kontakt